POJĎTE PRACOVAT K NÁM

Kariéra

Právě sháníme tyto profesionály. Máte co potřebujeme, nebo se chcete dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Připravte si prosím životopis a budeme se na Vás těšit!

Konstruktér

Sháníme samostatného, inovativního člověka schopného stavět se čelem k problému a disciplinovaně pracovat na zadaném projektu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
– práce na projektových zakázkách
– účast u vývoje nových komponentů
– vytváření 3D a 2D projektové dokumentace
– spolupráce s kolegy z ostatních odděleních

POŽADUJEME:
– SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
– praxi na pozici konstruktéra
– dobré komunikační schopnosti
– znalost Solidworks
– ochotu cestovat ke klientovi v rámci ČR

NABÍZÍME:
– skvělý tým kolegů, kteří Vám budou druhou rodinou
– spolupráci se skupinou společností, kde se prolíná více oborů
– motivující příjem + odměny
– flexibilní pracovní dobu
– 25 dní dovolené
– možnost se vzdělávat
– možnost dalšího kariérního růstu
– notebook a mobilní telefon (i pro soukromé účely)

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

MOPRAZ s.r.o.

Sídlo společnosti

Rychlý kontakt pro obecné informace. Pro kontakty na zaměstnance pokračujte na stránku KONTAKT.
www.mopraz.cz

info@mopraz.cz

LOKACE

Kde působíme

Místo kde můžeme probrat Vaše představy a detaily realizace projektu.

Nádražní 287, 47123 Zákupy

BUĎME V KONTAKTU

Sledujte naši aktivitu

Najdete nás na Facebooku, Instagramu a Linked-In. Zde se dozvíte více z našeho firemního prostředí.